Search in Vlaams Parlement

Over Jo Vandeurzen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (30 december 2008 - 29 juni 2009)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (10 juni 2007 - 20 december 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (7 januari 1993 - 20 mei 1995)

Minister

  • Vlaams minister van Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (25 juli 2014 - 1 oktober 2019)
  • Vlaams minister van Welzijn, Volksgezondheid en Gezin (13 juli 2009 - 24 juli 2014)
  • Vice-eerste minister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen (20 maart 2008 - 29 december 2008)
  • Minister van Justitie (21 december 2007 - 19 maart 2008)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (17 juni 2014 - 24 juli 2014)
  • CD&V (30 juni 2009 - 12 juli 2009)
  • CVP (13 januari 1993 - 20 mei 1995)

Geboren

Heusden (Heusden-Zolder) op
Scroll to top