Search in Vlaams Parlement

Over Jenne De Potter

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (7 december 2011 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (17 januari 2008 - 12 juni 2010)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (25 juli 2014 - 5 februari 2019)

Geboren

Zottegem op
Scroll to top