Search in Vlaams Parlement

Over Jef Ulburghs

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (24 november 1991 - 1 januari 1995)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (24 juli 1984 - 24 juli 1989)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • AGALEV (7 januari 1992 - 1 januari 1995)

Geboren

Zolder (Heusden-Zolder) op

Overleden

Scroll to top