Search in Vlaams Parlement

Over Jef Tavernier

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (13 juni 1999 - 27 augustus 2002)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 24 juli 2003)

Minister

  • Vlaams minister van Leefmilieu, Landbouw en Ontwikkelingssamenwerking (18 februari 2004 - 21 juli 2004)
  • Minister van Consumentenzaken, Volksgezondheid en Leefmilieu (28 augustus 2002 - 11 juli 2003)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Groen! (6 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • AGALEV (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Aalter op
Scroll to top