Search in Vlaams Parlement

Over Jef Sleeckx

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Eresecretaris van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 8 juli 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)

Geboren

Berlaar op
Scroll to top