Search in Vlaams Parlement

Over Jeannine Leduc

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Erevoorzitter van het College van Quaestoren van de Senaat (situatie op 11 juli 2007)
  • Rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 april 1993 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (27 april 1993 - 20 mei 1995)

Geboren

Gutschoven (Heers) op
Scroll to top