Search in Vlaams Parlement

Over Jean Van der Sande

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (13 december 1987 - 23 november 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Mechelen op

Overleden

Scroll to top