Search in Vlaams Parlement

Over Jean-Pierre Van Rossem

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Rossem (13 december 1994 - 20 mei 1995)
  • Onafhankelijke (13 december 1993 - 12 december 1994)
  • Rossem (7 januari 1992 - 12 december 1993)

Geboren

Brugge op

Overleden

Scroll to top