Search in Vlaams Parlement

Over Jean-Pierre Pillaert

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Wervik op
Scroll to top