Search in Vlaams Parlement

Over Jean-Marie Dedecker

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (situatie op 26 mei 2019)
  • Eresenator (situatie op 20 oktober 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Gemeenschapssenator (22 juli 2004 - 27 juni 2007)
  • Rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 5 juli 2004)
  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 30 juli 2014)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Onafhankelijke (11 december 2006 - 27 juni 2007)
  • N-VA (4 december 2006 - 10 december 2006)
  • Onafhankelijke (17 oktober 2006 - 3 december 2006)
  • VLD-Vivant (6 juli 2004 - 16 oktober 2006)

Geboren

Nieuwpoort op
Scroll to top