Search in Vlaams Parlement

Over Jean-Luc Dehaene

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 31 januari 2001)
  • Rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 22 juni 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Gecoöpteerd senator (12 november 1985 - 12 december 1987)
  • Gecoöpteerd senator (10 november 1982 - 12 oktober 1985)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (14 juli 2009 - 15 mei 2014)
  • Europees Parlementslid (20 juli 2004 - 13 juli 2009)

Minister

  • Eerste minister (7 maart 1992 - 11 juli 1999)
  • Vice-eerste minister en minister van Verkeerswezen en Institutionele Hervormingen (9 mei 1988 - 6 maart 1992)
  • Minister van Sociale Zaken en Institutionele Hervormingen (21 oktober 1987 - 8 mei 1988)
  • Minister van Sociale Zaken en Institutionele Hervormingen (28 november 1985 - 20 oktober 1987)
  • Minister van Sociale Zaken en Institutionele Hervormingen (17 december 1981 - 27 november 1985)
  • Minister van staat (situatie op 12 juli 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Montpellier (Frankrijk) op

Overleden

Scroll to top