Search in Vlaams Parlement

Over Jean Férir

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (25 juni 1968 - 6 november 1971)
  • Eresecretaris van de Senaat (situatie op 3 september 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Tongeren op

Overleden

Scroll to top