Search in Vlaams Parlement

Over Jan Verheyden

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Meerhout op
Scroll to top