Search in Vlaams Parlement

Over Jan Van Esbroeck

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (29 juli 2014 - 23 mei 2019)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (situatie op 12 oktober 2010)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (17 juni 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

Mechelen op
Scroll to top