Search in Vlaams Parlement

Over Jan Van Duppen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gemeenschapssenator (12 juni 2003 - 12 juni 2004)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (15 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • SP (6 juli 1999 - 14 oktober 2001)

Geboren

Turnhout op
Scroll to top