Search in Vlaams Parlement

Over Jan Roelants

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Geco√∂pteerd senator (3 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (21 april 1954 - 31 mei 1958)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Borgerhout (Antwerpen) op

Overleden

Scroll to top