Search in Vlaams Parlement

Over Jan Roegiers

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 20 oktober 2014)
  • Gemeenschapssenator (10 oktober 2013 - 24 mei 2014)

Europese mandaten

  • Lid van het Comité van de Regio's (26 januari 2010 - 30 juni 2014)
  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (17 februari 2005 - 25 januari 2010)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (13 juli 2009 - 24 mei 2014)
  • Sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • Sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • Sp·a-spirit (6 juli 2004 - 22 april 2008)
  • VU&ID (15 mei 2001 - 12 juni 2004)

Geboren

Gent op
Scroll to top