Search in Vlaams Parlement

Over Jan Peumans

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 23 mei 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • N-VA (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • N-VA (6 juli 2004 - 6 juni 2009)

Geboren

Maastricht (Nederland) op
Scroll to top