Search in Vlaams Parlement

Over Jan Penris

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (19 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 25 september 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vlaams Belang (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (6 juli 2004 - 14 november 2004)
  • VB (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • VB (21 mei 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Mortsel op
Scroll to top