Search in Vlaams Parlement

Over Jan Peeters

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (21 mei 1995 - 22 juni 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Eresecretaris van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 9 september 2010)

Minister

  • Minister van Pensioenen, Veiligheid, Maatschappelijke Integratie en Leefmilieu (1 juni 1999 - 11 juli 1999)
  • Staatssecretaris voor Veiligheid en staatssecretaris voor Maatschappelijke Integratie en Leefmilieu (23 juni 1995 - 31 mei 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Herentals op
Scroll to top