Search in Vlaams Parlement

Over Jan Mangelschots

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 17 januari 1983)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 30 maart 1983)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (5 oktober 1977 - 1 januari 1983)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (22 december 1981 - 17 januari 1983)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Antwerpen op

Overleden

Scroll to top