Search in Vlaams Parlement

Over Jan Lenssens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (10 maart 1974 - 16 april 1977)

Minister

  • Gemeenschapsminister van Welzijn en Gezin (18 oktober 1988 - 20 januari 1992)
  • Gemeenschapsminister van Welzijn, Gezin en Volksgezondheid (3 februari 1988 - 17 oktober 1988)
  • Gemeenschapsminister van Volksgezondheid en Leefmilieu (10 december 1985 - 2 februari 1988)
  • Gemeenschapsminister van Leefmilieu, Waterbeleid en Onderwijs (22 december 1981 - 9 december 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Dendermonde op

Overleden

Scroll to top