Search in Vlaams Parlement

Over Jan Gerits

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 13 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (Limburg) (23 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (Limburg) (2 januari 1979 - 22 november 1981)
  • Provinciaal senator (Limburg) (2 mei 1977 - 1 januari 1979)
  • Provinciaal senator (Limburg) (25 maart 1974 - 1 mei 1977)
  • Provinciaal senator (Limburg) (1 februari 1972 - 24 maart 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Geboren

Peer op

Overleden

Scroll to top