Search in Vlaams Parlement

Over Jan Durnez

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Eerste gedeputeerde provincie West-Vlaanderen (1 januari 1991 - 12 juli 2009)

Federale mandaten

  • Gemeenschapssenator (16 juli 2009 - 2 januari 2013)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (situatie op 26 januari 2020)
  • Lid van het Comité van de Regio's (26 januari 2015 - 25 januari 2020)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (25 juli 2014 - 25 mei 2019)
  • CD&V (13 juli 2009 - 24 mei 2014)

Geboren

Roeselare op
Scroll to top