Search in Vlaams Parlement

Over Jan Daems

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (10 maart 1974 - 16 april 1977)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Molenbeek-Wersb. (Bekkevoort) op

Overleden

Scroll to top