Search in Vlaams Parlement

Over Jan Caubergs

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Onafhankelijke (30 augustus 1996 - 12 juni 1999)
  • VB (21 mei 1995 - 29 augustus 1996)
  • VB (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Koersel (Beringen) op
Scroll to top