Search in Vlaams Parlement

Over Jan Bertels

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (26 mei 2019 - 1 november 2020)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (17 juni 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

Herentals op
Scroll to top