Search in Vlaams Parlement

Over Jan Béghin

Politieke carrière

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (29 juni 2004 - 6 juni 2009)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (13 juni 1999 - 12 juni 2004)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (18 juni 1989 - 20 mei 1995)
  • Ere-eerste ondervoorzitter van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (situatie op 23 september 2009)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (25 september 1997 - 12 juni 1999)

Geboren

Ieper op
Scroll to top