Search in Vlaams Parlement

Over Jacques Vandemeulebroucke

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 18 november 1998)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (19 juli 1994 - 14 oktober 1998)
  • Europees Parlementslid (25 juli 1989 - 18 juli 1994)
  • Europees Parlementslid (24 juli 1984 - 24 juli 1989)
  • Europees Parlementslid (12 februari 1981 - 23 juli 1984)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Avelgem op
Scroll to top