Search in Vlaams Parlement

Over Jacques Laverge

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 11 december 2002)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (13 oktober 1985 - 12 december 1987)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (3 februari 1992 - 9 november 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (6 juli 1999 - 5 november 2002)
  • VLD (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Kortrijk op

Overleden

Scroll to top