Search in Vlaams Parlement

Over Jacques Devolder

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Erevoorzitter van het College van Quaestoren van de Senaat (situatie op 19 oktober 2004)
  • Gemeenschapssenator (15 juni 1995 - 6 juli 2004)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (13 oktober 1985 - 12 december 1987)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • VLD (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Ruiselede op
Scroll to top