Search in Vlaams Parlement

Over Jacob Nutkewitz

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 8 september 1983)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 december 1978 - 7 november 1981)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (22 december 1981 - 8 september 1983)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)

Geboren

Spitalfields (Gr.-Brittannië) op

Overleden

Scroll to top