Search in Vlaams Parlement

Over Jaak Henckens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 december 1978 - 7 september 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (17 juli 1979 - 7 september 1981)
  • Europees Parlementslid (10 mei 1979 - 16 juli 1979)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 september 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Sint-Truiden op

Overleden

Scroll to top