Search in Vlaams Parlement

Over Jaak Gabriels

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (5 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 15 oktober 2009)

Minister

  • Minister van staat (situatie op 26 januari 2004)
  • Vlaams minister van Economie, Buitenlands Beleid, Buitenlandse Handel en Huisvesting (3 juli 2002 - 5 juni 2003)
  • Vlaams minister van Economie, Buitenlandse Handel en Huisvesting (10 juli 2001 - 2 juli 2002)
  • Minister van Landbouw en Middenstand (12 juli 1999 - 9 juli 2001)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (5 juli 2007 - 5 juli 2007)
  • VLD-Vivant (6 juli 2004 - 4 juli 2007)
  • VLD (7 juni 2003 - 12 juni 2004)
  • VLD (6 juli 1999 - 11 juli 1999)
  • VLD (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • VLD (17 november 1992 - 20 mei 1995)
  • Onafhankelijke (20 oktober 1992 - 16 november 1992)
  • VU (7 januari 1992 - 19 oktober 1992)
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Bree op
Scroll to top