Search in Vlaams Parlement

Over Ivonne Julliams

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 19 januari 1983)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (25 maart 1974 - 16 april 1977)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (22 december 1981 - 19 januari 1983)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Antwerpen op

Overleden

Scroll to top