Search in Vlaams Parlement

Over Isidore Egelmeers

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (9 januari 1990 - 23 november 1991)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 december 1987 - 8 januari 1990)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 oktober 1985 - 27 december 1987)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (23 november 1981 - 27 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 december 1978 - 22 november 1981)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 april 1977 - 27 december 1978)
  • Ereondervoozitter van de Senaat (situatie op 24 november 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (24 januari 1990 - 23 november 1991)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Terhagen (Rumst) op

Overleden

Scroll to top