Search in Vlaams Parlement

Over Ingrid van Kessel

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gemeenschapssenator (8 juli 1999 - 11 juni 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (21 mei 1995 - 12 juni 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (1 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (29 september 2001 - 1 oktober 2001)
  • CVP (6 juli 1999 - 28 september 2001)

Geboren

Turnhout op
Scroll to top