Search in Vlaams Parlement

Over Ingrid Lieten

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 29 februari 2016)

Minister

  • Viceminister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Innovatie, Overheidsinvesteringen, Media en Armoedebestrijding (13 juli 2009 - 24 juli 2014)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (17 juni 2014 - 29 februari 2016)

Geboren

Hasselt op
Scroll to top