Search in Vlaams Parlement

Over Ignace Van Belle

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 13 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 december 1978 - 7 november 1981)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)

Geboren

Lochristi op
Scroll to top