Search in Vlaams Parlement

Over Hugo Weckx

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Provinciaal senator (Brabant) (28 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 4 juli 1995)

Europese mandaten

  • Lid van het Comité van de Regio's (26 januari 1994 - 1 juli 1996)

Minister

  • Vlaams minister van Cultuur en Brusselse Aangelegenheden (20 oktober 1992 - 19 juni 1995)
  • Gemeenschapsminister van Cultuur en Brusselse Aangelegenheden (21 januari 1992 - 19 oktober 1992)
  • Gemeenschapsminister van Volksgezondheid en Brusselse Aangelegenheden (18 oktober 1988 - 20 januari 1992)
  • Gemeenschapsminister van Onderwijs en Brusselse Aangelegenheden (3 februari 1988 - 17 oktober 1988)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Vilvoorde op
Scroll to top