Search in Vlaams Parlement

Over Hugo Van Rompaey

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 13 juni 1999)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (8 november 1981 - 12 oktober 1985)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (16 september 1996 - 25 januari 2002)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Onafhankelijke (25 februari 1999 - 12 juni 1999)
  • CVP (13 juni 1995 - 24 februari 1999)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Geel op
Scroll to top