Search in Vlaams Parlement

Over Hugo Philtjens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (14 juli 1999 - 17 mei 2003)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (5 juli 2007 - 5 juli 2007)
  • VLD-Vivant (6 juli 2004 - 4 juli 2007)

Geboren

Hasselt op
Scroll to top