Search in Vlaams Parlement

Over Hugo Olaerts

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Genk op
Scroll to top