Search in Vlaams Parlement

Over Hugo Coveliers

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 28 september 2010)
  • Rechtstreeks verkozen senator (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (8 februari 1993 - 20 mei 1995)
  • VU (7 januari 1992 - 7 februari 1993)
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Schelle op
Scroll to top