Search in Vlaams Parlement

Over Hubert Van Wambeke

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 23 augustus 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (18 december 1980 - 7 november 1981)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (25 februari 1981 - 7 november 1981)

Geboren

Grotenberge (Zottegem) op

Overleden

Scroll to top