Search in Vlaams Parlement

Over Hilde Crevits

Politieke carrière

Minister

  • Viceminister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Economie, Innovatie, Werk, Sociale Economie en Landbouw (situatie op 2 oktober 2019)
  • Viceminister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Onderwijs (25 juli 2014 - 1 oktober 2019)
  • Vlaams minister van Mobiliteit en Openbare Werken (13 juli 2009 - 24 juli 2014)
  • Vlaams minister van Openbare Werken, Energie, Leefmilieu en Natuur (28 juni 2007 - 12 juli 2009)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (18 juni 2019 - 1 oktober 2019)
  • CD&V (17 juni 2014 - 24 juli 2014)
  • CD&V (30 juni 2009 - 12 juli 2009)
  • CD&V (6 juli 2004 - 27 juni 2007)

Geboren

Torhout op
Scroll to top