Search in Vlaams Parlement

Over Hilde Claes

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (18 mei 2003 - 1 december 2006)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (15 oktober 2001 - 4 juni 2003)
  • SP (24 januari 2001 - 14 oktober 2001)

Geboren

Hasselt op
Scroll to top