Search in Vlaams Parlement

Over Hermes Sanctorum-Vandevoorde

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (24 april 2015 - 1 oktober 2016)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Onafhankelijke (6 september 2016 - 25 mei 2019)
  • Groen (17 juni 2014 - 5 september 2016)
  • Groen (12 januari 2012 - 24 mei 2014)
  • Groen! (30 juni 2009 - 11 januari 2012)

Geboren

Jette (Brussel) op
Scroll to top