Search in Vlaams Parlement

Over Herman Vanderpoorten

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (8 november 1981 - 3 september 1984)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (17 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (26 maart 1961 - 22 mei 1965)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (17 juli 1979 - 20 mei 1980)

Minister

  • Vice-eerste minister en minister van Justitie en Institutionele Hervormingen (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • Minister van Justitie (25 april 1974 - 2 juni 1977)
  • Minister van Justitie (26 januari 1973 - 24 april 1974)
  • Minister van Binnenlandse Zaken (19 maart 1966 - 16 juni 1968)
  • Minister van staat (situatie op 2 december 1983)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (22 december 1981 - 3 september 1984)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Lier op

Overleden

Scroll to top