Search in Vlaams Parlement

Over Herman Van Rompuy

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (10 juni 2007 - 29 december 2008)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (21 mei 1995 - 22 juni 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (20 juli 1994 - 20 mei 1995)
  • Gecoöpteerd senator (23 december 1991 - 19 juli 1994)
  • Gecoöpteerd senator (14 januari 1988 - 23 november 1991)
  • Erevoorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 14 januari 2010)
  • Voorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (12 juli 2007 - 29 december 2008)

Europese mandaten

  • Voorzitter van de Europese Raad (1 januari 2010 - 30 november 2014)

Minister

  • Eerste minister tevens belast met de Coördinatie van het Migratie- en asielbeleid (17 juli 2009 - 24 november 2009)
  • Eerste minister (30 december 2008 - 16 juli 2009)
  • Vice-eerste minister en minister van Begroting, belast met Landbouw en de Kleine en Middelgrote Ondernemingen (1 juni 1999 - 11 juli 1999)
  • Vice-eerste minister en minister van Begroting (23 juni 1995 - 31 mei 1999)
  • Vice-eerste minister en minister van Begroting (5 september 1993 - 22 juni 1995)
  • Staatssecretaris voor Financiën en staatssecretaris voor de Kleine en Middelgrote Ondernemingen (9 mei 1988 - 17 september 1988)
  • Minister van staat (situatie op 26 januari 2004)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (27 september 1994 - 20 mei 1995)

Geboren

Etterbeek (Brussel) op
Scroll to top